Productpagina
Geniet van een dagje naaien. Wij voorzien ook een lekkere gevarieerde lunch tijdens deze workshop zodat je je die dag volledig kan concentreren op het naaien en genieten van de gezelligheid.
Datum: woensdag 13 augustus 2025
Uur: van 10u-17u
Waar: Diestsestraat 249 - Leuven (vlakbij station Leuven)
Technieken:
- ritsen inzetten
- sierstiksel
- biais verwerken
Niveau? we verwachten dat je al ervaring hebt met naaien. Het is niet nodig dat je al eerder een tas hebt gemaakt maar we gaan er wel van uit dat je al eens eerder een rits hebt ingenaaid.
We hebben voor iedereen een naaimachine staan, je hoeft dus geen machine mee te brengen. Ook speldjes, scharen... etc zijn voorhanden.
Voorbereiding: omdat deze tas wel wat werk vraagt tijdens de workshop, verwachten we dat je op voorhand alle patroondelen hebt uitgeknipt en verstevigd met vlieseline waar nodig. Natuurlijk geven we hiervoor de nodige instructies op voorhand.
Prijs?: 95 euro
Inbegrepen:
- gebruik van naaimachine
- gebruik van patroonpapier
- naaigerief zoals scharen, spelden, zoommaatje, garen (beperkt aantal kleuren) …
- begeleiding tijdens de workshop
- drank en versnaperingen
- lunch
Niet inbegrepen:
- stoffen
- fournituren
- garen
- naaimachinenaalden
Je inschrijving is in orde als je betaald hebt.
Het aantal plaatsen op een workshop is beperkt. Het gebeurt dat sommige geïnteresseerden niet meer kunnen aansluiten omdat de workshop volzet is. Bij laattijdige annulatie of het missen van lessen, is er dan ook geen terugbetaling van het inschrijvingsgeld. Lees hier onze algemene voorwaarden voor een workshop.
De workshop vindt plaats wanneer er minstens 6 inschrijvingen zijn.